Aero Instagram Nedir? Nasıl Kullanılır?

Instagram yıllardır kullanıcılarına standart bir arayüzü sunuyor. Gününün büyük bir bölümünü Instagram içerisinde geçiren kullanıcılar, bazen standart görünümden oldukça fazla sıkılabiliyor. Aero Instagram; bu gibi durumlar için kullanılabilecek oldukça başarılı bir yazılımdır. Yazılım sayesinde Instagram arayüzünüzü tamamen değiştirebilir, istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Instagram 2 milyar aktif kullanıcısı ile dünyanın en büyük sosyal medya platformu unvanına sahip olmuştur. Kullanıcıların istekleri, güvenlikler doğrultusunda sürekli güncellemeler yapan Instagram, maalesef ki her kullanıcıyı memnun veya mutlu edemiyor. Bazı kullanıcılar çeşitli MOD ve APK uygulamalar ile Instagram’ı istediği şekilde kullanmaya çalışıyor. Bu durum elbette çeşitli güvenlik sorunlarını da meydana getiriyor. Son zamanlardaki birçok hesap hırsızlığının nedeni bu tarz uygulamalardır.

Aero Instagram veya bir diğer adı ile AeroInsta, Instagram ile ilgilisi olmayan farklı bir uygulamadır. Farklı bir Instagram keyfi yaşamak, arayüz değiştirmek isteyen kişilerin tercih ettiği bu yazılım oldukça farklı özelliklere de sahiptir. AeroInsta uygulamasının özellikleri hakkındaki detaylar;

Aero Instagram Nedir?

"Aero

Aero Instagram tamamen Türk yazılımcılar tarafından geliştirilmiş üçüncü parti bir yazılımdır. Instagram mobil uygulamasında yer almayan birçok özellik ve detay bu uygulama içerisinde yer alıyor. Uygulamayı kullananlar bu zamana kadar güvenlik konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadıklarını belirtiyor. AeroInsta uygulamasını APK olarak indirip kurduktan sonra Instagram kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapıyorsunuz. Bu aşamadan sonra Instagram kullanımını uygulama üzerinden gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Aero Instagram Özellikleri Nelerdir?

  • AeroInsta sayesinde Instagram’ı tamamen reklamsız bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Takip ettiğiniz veya önerilen kişiler tarafından paylaşılan Reels, hikaye ve IGTV içeriklerini tek seferde telefonunuza indirebilirsiniz.
  • Bu uygulama üzerinden anonim (gizli) bir şekilde istediğiniz kişilerin hikayelerini açabilirsiniz.
  • Bu uygulama üzerinden gelen herhangi bir mesajı açtığınızda karşı tarafa okundu bildirimi gitmediği gibi mesaj atarken de yazıyor… şeklindeki bildirimden kurtulabilirsiniz.
  • Herhangi bir kullanıcının profiline girdiğinizde sizi takip edip etmediğini profiline girerek görebilirsiniz.
  • Yazılım, Instagram’ın kişisel verilerini görme, toplama ve depolamasını engeller.
  • Beğenmiş olduğunuz bir gönderi veya video ana sayfanızda bir daha asla görmezsiniz.

Aero Instagram Nasıl Çalışır?

Aero Instagram uygulamasının 2 farklı kurulum yöntemi bulunmaktadır. İlk yöntem tamamen ücretsiz olurken diğer yöntemin aylık abonelik ücreti üzerinden ilerlemekte. Ücretsiz kurulum yöntemini tercih ettiğiniz zaman telefonunuzdan Instagram uygulamasının orijinal halini silmeniz gerekiyor. Instagram kullanımını tamamen bu yazılım üzerinden yürütmelisiniz. İkinci kurulum yönteminde ise telefondan Instagram’ı kaldırmanıza gerek yoktur. Her iki uygulama üzerinden de Instagram kullanabilişiniz. Aylık abonelik ücreti bulunan kurulum üzerinde hala deneme ve test çalışmaları yürütülmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Kabul et Mesajları Oku