En İyi E-Ticaret Yazılımı Hangisidir?

Korona virüs pandemisi ile beraber birçok kişi internet üzerinden alışveriş yapmaya başladı. İnternet üzerinden satış yapmak isteyen kişilerin hangi e-ticaret yazılımını kullanacaklarını merak ediyor. Bu yazımız içerisinde En İyi E-Ticaret Yazılımı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

E-Ticaret Yazılımları

En İyi E-Ticaret Yazılımı
En İyi E-Ticaret Yazılımı

·      Ticimax

·      T-Soft

·      İdeasoft

·      iMagaza

·      Magento

·      PrestaShop

·      Opencart

·      Eticex

Ticimax E-Ticaret Yazılımı

En İyi E-Ticaret Yazılımı listemizin ilk sırasında Ticimax yer alıyor. Birbirinden farklı birçok farklı tasarıma sahip olan Ticimax, oldukça kaliteli hizmet vermektedir. Piyasada bulunan en ekonomik E-Ticaret yazılımı olan Ticimax, hemen hemen her sektöre uygun profesyonel çözümler üretmektedir.

T-Soft E-Ticaret Yazılımı

Türk yazılım sektörünün önde gelen şirketlerinden birisi olan T-Soft, 2016 yılından bu yana sektör içerisinde yer almaktadır. Türkiye’nin en çok tercih edilen E-Ticaret yazılımı olan T-Soft silikon vadisinde bile yer almıştır. Sahip olduğu yazılımlar bugün hem Türkiye’nin hem de dünyanın önde gelen online mağazalarında kullanılmaktadır.

İdeasoft E-Ticaret Yazılımı

En İyi E-Ticaret Yazılımı listemizin üçüncü sırasında İdeasoft E-Ticaret Yazılımı yer alıyor. 2005 yılından bu yana sektör içerisinde yer alan İdeasoft, profesyonel olarak mobil ve web tabanlı çözümler üretiyor. Sektör bilgi ve tecrübesi oldukça fazla olan İdeasoft’un binlerce müşterisi bulunmaktadır.

iMagaza E-Ticaret Yazılımı

Yukarıda belirtmiş olduğumuz 3 E-Ticaret yazılımına da yıllık ödeme yapılması gerekmektedir. iMagaza ise tek sefer ödeme yapıp ömür boyu kullanabileceğiniz bir yazılımdır. Sınırsız kullanım imkanı bulunan iMagaza oldukça zengin şemalara sahiptir. Müşteriler “Kobi” ve “Premium” olmak üzere 2 paketten tercihini yapmaları gerekiyor.

Magento E-Ticaret Yazılımı

Magento en popüler e-ticaret yazılımlarından birisidir. 2008 yılında yayınlanan Magento ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. 300 binden fazla internet sitesinde kullanılan Magento, Adobe tarafından satın alınarak geliştirilmektedir.  Magento PHP tabanlı olduğundan her yazılımcı rahatlıkla kullanabilmektedir.

PrestaShop E-Ticaret Yazılımı

2005 yılında geliştirilen PrestaShop kısa sürede dünyanın en yaygın kullanılan e-ticaret yazılımlarından birisi haline geldi. PHP ile geliştirilen PrestaShop tamamen açık sistem kod yapısına sahiptir. Çok fazla tema ve modül sahibi olan bu sistem ile hayalinizdeki e-ticaret sitesini kurabilirsiniz.

Opencart E-Ticaret Yazılımı

PHP ile geliştirilen Opencart, 2009 yılından bu yana dünyanın en çok kullanılan e-ticaret yazılımlarından birisidir. Ülkemizde de oldukça fazla kullanılan Opencart tamamen ücretsiz olarak piyasaya sürülmüştür. 15 binden fazla modülü bulunan Opencart ülkemizdeki en popüler alışveriş sistemleri tarafından tercih edilmektedir.

Eticex E-Ticaret Yazılımı

En İyi E-Ticaret Yazılımı listemizin son sırasında Eticex yer almaktadır. 2000 yılında piyasaya sürülen Eticex, biribirinden güzel e-ticaret paketlerine sahiptir. Online maliyetinizi minumuma indiren bu yazılımla satışlarınızı kat ve kat artırabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Kabul et Mesajları Oku