Fitbit’e Rakip Amazon Halo View Fitness Tracker Tanıtıldı

0

Amazon Halo View fitness Tracker , 28 Eylül Salı günü e-ticaret devi tarafından düzenlenen büyük bir etkinlikte diğer cihazlar ile piyasaya sürüldü. Fitness bandı, adım izlemenin yanı sıra optik kalp atış hızı ve cilt sıcaklığı izleme gibi özelliklerle birlikte geliyor. Aktivite puanlarını sayar, uyku puanı verir ve ayrıca kan-oksijen (SpO2) seviyelerini kontrol eder. Fitness bandı yedi günlük pil ömrü sunuyor ve 50 metreye kadar suya dayanıklı bir tasarıma sahip. Fitness bandı, üç spor kayış renginde satışa sunulacak. Ayrıca Amazon Halo View fitness Tracker , kullanıcılara özel Halo özelliklerine, beslenmeye, fitness modlarına, antrenmanlara ve programlara erişim sağlayan bir yıllık Halo üyeliğiyle birlikte gelecek.

Amazon Halo Fiyatı

Amazon Halo View, ilk olarak ABD pazarında 79,99 $  fiyat etiketi ile piyasaya sürüldü.  Seçeneklerin de üç farklı renk ile geliyor – Siyah, Lavanta Rüyası ve Adaçayı Yeşili. 

Kullanıcılar, 12 aylık Halo üyeliğiyle birlikte Amazon Halo View paketini ekstra ücret ödemeden alacaklar. Ancak 12 ay sonra Amazon, üyeliğinden otomatik olarak ayda 3,99 $  artı geçerli vergilerle yenileneceğini söyledi.

Amazon Halo View Teknik özellikleri 

Amazon Halo View fitness Tracker , AMOLED renkli ekrana sahip. Aktivite takibi, uyku skoru, kan-oksijen (SpO2) seviyeleri, canlı antrenman takibi ve metin olarak hareket bildirimlerine erişim sunuyor. Hafif spor bandı, optik kalp atış hızı sensörü, kan oksijen sensörü, cilt sıcaklığı sensörü ve ivme ölçer içeren sensörler bulunuyor. Bant ek aksesuarları da desteklemekte.

Amazon Halo View bant, 50 metreye kadar su geçirmezlik ile suya dayanıklıdır. Bluetooth bağlantısı kullanılarak  akıllı telefon ile eşleştirilebilir.

Giyilebilir cihaz, bir akıllı telefonun kamerasını kullanarak vücut yağ yüzdesini ölçmek için Halo uygulamasıyla eşleştirilebilir. Kullanıcılar ayrıca Halo uygulamasıyla seslerinin tonunu da analiz edebilir. Halo Band müşterileri, Halo uygulaması aracılığıyla Halo Fitness ve Halo Nutrition’a erişebilecek. Üye olmayanlar da adımlar, kalp atış hızı, uyku süresi ve uyku takibi gibi temel özelliklere erişmek için Halo View ve Halo uygulamasını kullanabilir.

Amazon , Amazon Halo View fitness bandının pilinin 7 güne kadar dayanabileceğini ve 90 dakikadan daha kısa sürede tamamen şarj olabileceğini iddia ediyor.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.