Galaxy S22 için şaşırtan iddia!

Önümüzdeki yıl tanıtılacak olan Galaxy S22 serisi hakkında şaşırtıcı iddia . Samsung mini bir model içerebilir.

 

Samsung’un yeni nesil amiral gemileriyle ilgili sızıntılar artıyor. Galaxy S22 serisi Koreli dev gelecek yıl tanıtacak, bu yıl sonuna doğru ilerledikçe yeni sızıntılar ile ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Exynos 2200 işlemcisi ile Geekbench‘te görülen Galaxy S22, şimdi de farklı bir iddia ile gündeme geldi.

Genel olarak Samsung sızıntılarıyla tanınan Ice Universe, bir sonraki Galaxy S22’nin ekranı hakkında şaşırtıcı bir iddiada bulundu . Bu iddialara göre Samsung, Apple’ın izinden giderek yeni amiral gemisi modellerinde “mini” bir modele yer verebilir.

Galaxy S22, Serinin Mini Modeli Olabilir

Bilindiği üzere Apple, son yıllarda yeni iPhone modellerinde küçük ekran politikasına geri dönmüş ve iPhone 12 ve iPhone 13 serisinde mini modellere yer vermişti. Şimdi de benzer bir durum Samsung cephesinde görülüyor gibi görünüyor.

Ice Universe’nin raporuna göre Galaxy S22 , 6.06 inç boyutuyla serinin mini modeli olacak. Bu, önceki Galaxy S10’dan bile daha küçük olan 6.2 inçlik Galaxy S21.

Geçtiğimiz haftalarda Galaxy S22’nin daha küçük bir pil ile geleceği öne sürülmüştü . Artık ekran boyutunun küçülecek olması da bu sızıntıyla örtüşüyor ve Samsung’un “mini” bir model çıkaracağının sinyalini veriyor. Bu durumu zaten Apple’da görürken ASUS’un da yavaş yavaş daha küçük ekranlı modellere yöneldiği dikkat çekiyor.

Galaxy S22 Plus ve S22 Ultra modellerinin nasıl bir ekranla geleceği şu an için durum oldukça karışık . Ancak Samsung’un üst seviye modellerinde bir değişiklik yapması pek olası değil. Çünkü kullanıcıların büyük ekran talebi devam edecek. Dolayısıyla S22 Plus ve S22 Ultra modellerinin bu talebi karşılayacağını tahmin ediyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Kabul et Mesajları Oku