Google, Android Dev Summit 2021 etkinliğini duyurdu

0

Google , bu yıl düzenleyeceği iki yeni etkinliğin, Google Android Dev Summit ve Chrome Dev Summit’in yayın tarihlerini açıkladı .

 

Geçtiğimiz Mayıs ayında düzenlediği online I/O konferansında yeni teknolojilerini basına tanıtan Google , şimdi de Android Dev Summit 2021’in (Android Developers Summit) tarihlerini basınla paylaştı.

Google’ın 2021’deki ikinci büyük etkinliği olacak olan Dev Summit, 27 ve 28 Ekim 2021’de tekrar online olarak gerçekleştirilecek. Bir diğer etkinlik olan Chrome Dev Summit ise 3 Kasım’da yapılacak.

Google, geliştiricileri etkinliklerle destekleyecek

Şirketin en son 2019 yılında düzenlediği Android Dev Summits , pandemi ve karantina koşulları nedeniyle 2020’yi atlamıştı. Bir yıl sonra yeniden düzenlenecek olan etkinlikte, Android 11’den Android 12’ye geçiş sürecinde Android üzerinde çalışan yazılım geliştiricilerin adaptasyonunun hızlandırılması ve Google’ın yeni dönem planları gibi konular ele alınacak.

“ETKİNLİK KAPSAMINDA DÜNYANIN HER YERİNDEN GOOGLE ÇALIŞANLARI VE GELİŞTİRİCİLERİ İLE CANLI SOHBET ETME, SEKTÖR ÇALIŞANLARI İLE WORKSHOPLARA KATILMA, İNTERAKTİF ÖĞRENME ODALARINA KATILMA VE BİRE BİR DESTEK ALMA FIRSATINI YAKALAYABİLİRSİNİZ.”

Google tarafından yapılan açıklamaya göre düzenlenecek etkinliklerin bir kısmına davetiye ile girilebiliyor. Google, yerlerin sınırlı olduğunu ve katılımcıların dünyanın dört bir yanındaki Google çalışanları ve geliştiricileri ile canlı sohbet etme fırsatına sahip olacağını belirtiyor. Etkinliğe katılmak isteyen geliştiriciler buraya tıklayarak davetiye başvurusunda bulunabilirler.

Peki Google’ın Ekim ve Kasım aylarında gerçekleştireceği bu iki etkinlik hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.