Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro Fiyatları Ortaya Çıktı

0

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro gerçekten etkileyici görünüyor – ancak ne kadar olacak? Yeni bir söylentiye göre çok ucuz olmayacaklar. Hadi ayrıntılara geçelim

Google’ın önümüzdeki haftalarda Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’yu piyasaya sürmesi bekleniyor Google’ın kendisinden bol miktarda sızıntı ve onay sayesinde telefonlar için bildirilen fiyatlandırma detayları ilk kez açıklandı. Pixel 6 ve Pixel 6 Pro inanılmaz akıllı telefonlar olarak şekilleniyor . Tamamen yeni kamera sistemleri, hızlı yenileme hızı ekranları, yenilikçi tasarımlar ve Google Tensor yonga seti sunmaları bekleniyor. Başka bir deyişle, tüm yıl boyunca piyasaya sürülen en iyi Android telefonlardan ikisi olabilirler.

Google, her iki telefonu da Ağustos ayında Twitter aracılığıyla duyurdu, o zamandan beri onları pazarlıyor ve hatta New York’taki  perakende mağazasında sergilenen kukla modelleri bile var.

28 Eylül’de YouTube kanalı  This is Tech Today  , Pixel 6 ve 6 Pro’nun fiyatlarını, renk adlarını ve çıkış tarihini ortaya koyduğunu iddia eden bir video yükledi . Video, şu ana kadar ortaya çıkan beş rengin tüm isimlerini açıklamıyor ancak siyah rengin ‘Karbon’, yeşilin ise ‘Sis’ olduğu bildiriliyor. Bu, Google’ın geçmişte kullandığı isimlerden oldukça farklı – Barely Blue, Oh So Orange, vb. – ancak şirketin bu yılki sürüme belki de daha olgun bir yaklaşım sergilediğini gösteriyor. Bir diğer önemli detay ise çıkış tarihi. Diğer kaynaklardan gelen raporlara benzer şekilde  This is Tech Today  , Pixel 6 serisinin 19 Ekim’de ön siparişe çıkacağını ve 28 Ekim’de resmi olarak piyasaya sürüleceğini söylüyor.

Pixel 6, Avrupa’da 649 €’Dan Başlayacak

Bir de fiyatlar var tabii. This is Tech Today Temel Pixel 6 telefonun Avrupa’da 649 €’dan başlayacağını iddia ediyor – geçen yıl Pixel 5 için 629 €’luk başlangıç ​​fiyatının üzerinde küçük bir sıçrama . Yalnızca sızıntılara dayanarak Euro’dan USD’ye dönüşüm yapmak zor, ancak video, bunun Pixel 6’nın Amerika Birleşik Devletleri’nde 799 dolara satılacağını gösteriyor. Pixel 5’in 699 dolarlık fiyatıyla karşılaştırıldığında, temel model bu yıl mütevazı bir fiyat artışıyla karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

İşlerin daha da ilginç hale geldiği yer ise Pixel 6 Pro. Google’ın birinci sınıf amiral gemisinin Avrupa’daki müşteriler için 899 €’ya mal olacağı söyleniyor. Bu, Pixel 5’e göre 250 €’luk bir artış ve Pixel 6 Pro ile beklenen tüm iyileştirmelere dayanarak, bu önemli bir fiyat artışını hayal etmek zor değil. Bunun USD’ye nasıl dönüştürüleceği hala belirsizliğini koruyor, ancak  This is Tech Today  , Google’ın Amerika Birleşik Devletleri’ndeki alışveriş yapanlar için 1.099 ABD dolarına kadar ücret alabileceğini söylüyor.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.