Kalamar Oyunu, Netflix’te La Casa de Papel’i yendi

0

Netflix için yeni bir hit
Son günlerde sosyal ağlarınızda bulunduysanız, The Squid Game ile ilgili yüzlerce yorumdan birine mutlaka rastlamışsınızdır . Bu yeni Netflix dizisi 17 Eylül’de yayınlandı ve uygulamanın aboneleri arasında hızla fenomen haline geldi.

 

The Squid Game , şu anda dokuz bölümü olan bir Güney Kore dizisidir. Dizide, milyoner olma fırsatı için gizemli ve tehlikeli bir oyuna katılmaya davet edilen 456 kişinin hikayesini görüyoruz. Görünüşe göre dizi, platformdaki en önemli içeriklerin birçoğunu çoktan geride bırakmayı başardı.

The Squid Game, La Casa de Papel’i çoktan geçti

FlixPatrol’ün verilerine göre The Squid Game , Netflix’te en popüler yabancı dil dizisi haline geldi. Beş sezondan sonra hala oldukça güçlü olan La Casa de Papel’i bu şekilde yenmeyi başardı .

 

Meksika özel durumunda. Kalamar Oyunu , anın en popüler filmini bile geride bırakarak son günlerde en çok tüketilen içerik oldu. Ne yazık ki La Casa de Pap el hayranları için, Meksika halkı onu çoktan unutmuş görünüyor, çünkü artık en çok görüntülenen içeriğin ilk 10’una bile girmiyor.

Güney Kore dizisi şu anda Rotten Tomatoes sitesinde %100 reytinge sahip olduğu için popülaritesini hak ediyor gibi görünüyor. Aldıkları tepki nedeniyle şimdiden ikinci sezon için görüşmelere başladılar. Sizce tahtını koruyabilecek mi yoksa La Casa de Papel’in son sezonu onunla savaşmaya mı gelecek?

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.