Kına Ve Düğün Organizasyonu Yaparak Nasıl Para Kazanılır? 

Kına ve düğün organizasyonları son dönemlerde en çok talep gören hizmetlerden biridir. Eskiden bu kadar bilinmediği için bu hizmete çok talep yoktu. Fakat şimdilerde kına ve düğün organizasyonu yapan firmalar çok yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Hem kına da hem de düğünde farklı konseptler de organizasyon hazırlıkları yapılmaktadır.

Bu organizasyonlarda kişinin isteğine bağlı olarak konseptler hazırlanır ve düğün ya da kına günü bu hizmetler sunulur bu hizmetlerin karşılığında da belli bir ücret alınarak para kazanılır. Son dönemlerde oldukça popüler olan para kazanma yöntemlerinden birisi de bu kına ve düğün organizasyonu  işleridir. Birçok kişi bu organizasyonları düzenleyerek ve bu hizmetleri vererek para kazanıp evinin ve kendisinin ihtiyaçlarını gidermektedir. Ailesinin geçimine katkıda bulunmaktadır.

Kına Ve Düğün Organizasyonunda Ne Hizmetler Verilir ?

Kına ve düğün organizasyonlarından hizmet veren kişiler genellikle on sekiz ve otuz yaş arası genç dış görünümüne önem veren dans kabiliyeti olan yetenekli kadın çalışanlardır. Kınada ve düğünde geline danslarında oyununda eşlik edip insanların eğlenmesine sağlarlar. Çeşitli yöresel kıyafetler ve kına kıyafetleri giyerek kına da geline eşlik ederler. Bunun ile beraber gelinin eline kına yakılması gelinin tahtı minderleri düğünde ya da kına da dağıtılacak olan kınaların ve süslerin dağıtımına yardımcı olma konusunda hizmet verirler.

Kına Ve Düğün Organizasyonu

Gelin ile beraber yöresel dansları ve oyunları oynarlar kına gecesini organize ederek tüm davetlilerin güzel bir gün yaşamasını sağlarlar. Yine  düğün günü de gelin ile beraber sahneye çıkarlar. Gelin damat dansları yapıldıktan sonra  yine oyunlarda geline eşlik eder gelinin kıyafetlerine değişmesine ya da herhangi ihtiyaçlarına yardımcı olurlar.

Kına Ve Düğün Organizasyonu Ücretleri Ne Kadardır ?

Kına ve düğün organizasyonu ücretleri verilen hizmetlere göre değişik göstermektedir. Kına da dağıtılacak olan ikramlıkların hazırlanması dağıtılması kına tahtı fotoğraf çekimi halay mendilleri kaftanlar kına ve düğün organizasyonu işine dahil edilecek ise fiyatlarda değişiklikler olabilir. Eklenecek olan hizmetler ya da ne hizmetler alınacağına göre bir ücret belirlenir ve ona göre hizmet verilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Kabul et Mesajları Oku