Netflix’in interaktif dizisi Jigsaw’dan yeni detaylar geldi!

0

Netflix’in interaktif dizisi Jigsaw’dan yeni detaylar geldi!

 

Netflix tarafından yayınlanacak yeni interaktif gerilim dizisi Jigsaw hakkında ilginç detaylar ortaya çıktı .

 

Dünyanın popüler video yayın hizmetlerinden biri olan Netflix, birbiri ardına yeni yapımları duyurmaya devam ediyor. Yeni gerilim dizisi Jigsaw , Scott Free Productions tarafından platform için özel olarak geliştirildi. Breaking Bad ve Far Cry 6 gibi yapımlardan hatırladığımız Giancarlo Esposito da 8 bölümlük dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Bu yıl Netflix’te olacak Jigsaw, 24 yıllık bir süreci kapsayacak ve gelmiş geçmiş en büyük soygunlardan birine konu olacak. Bir süredir Brooklyn’de çekilen yapımı diğerlerinden ayıran en önemli özelliği interaktif bir yapıya sahip olması. Bu sayede istediğiniz bölümden diziye başlayabileceksiniz.

Jigsaw’ın son bölümünü sona saklayın.

Netflix tarafından yapılan açıklamaya göre, size bölüm izlemek mümkün olacak Jigsaw, istediğiniz sırada, 8 bölümden oluşmaktadır. Öte yandan dizinin tadını bozmak istemiyorsanız sekizinci ve son bölümü en sona saklamanız tavsiye edilir. Hatırlayacağınız gibi Black Mirror: Bandersnatch de benzer şekilde interaktif bir yapıya sahipti. Bölümün bazı bölümlerinde farklı sonlara ulaşabilmeniz için karakterlerin seçimleri size bırakılmıştı.

Giancarlo Esposito

Netflix kısa süre önce başka bir interaktif yapım duyurdu. Escape The Undertaker adlı interaktif dizide izleyiciler, ünlü WWE güreşçisi The Undertaker’ı perili bir evden kaçmaya çalışacak. Henüz Scott Free Productions ve gelen ilan edilmedi Netflix olmadığını Jigsaw böyle bir yapıya sahip olacaktır.

Merak edenler için Jigsaw’un ‘Testere’ olarak bilinen gerilim film serisiyle isim benzerliği dışında hiçbir bağlantısı yok. Öte yandan Scott Free Productions’tan toplam 100 milyon dolarlık yatırımla gelecek yapım şimdiden merak ediliyor.

Dizinin yayın tarihi önümüzdeki günlerde Netflix tarafından açıklanacak.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.