Opera GX, Corsair ile Ortaklaşa Tarayıcı ile RGB Sync’i Duyurdu

Özellikle oyuncu kitlesine hizmet etmeye odaklanan Opera GX tarayıcısı , özellikle Corsair öğelerine dayalı bir kuruluma ve RGB senkronizasyonuna değer verenleri memnun etmeyi vaat eden ilginç bir entegrasyonu bu hafta resmi olarak duyurdu: iCUE ile entegrasyon .

 

Şirketin ayrıntılı bilgilerine göre, Opera GX ve Corsair iCUE arasındaki entegrasyon , kurulumunuzun taranan sayfaları takip etmesine, klavye, kulaklık, fare ve ayrıca hatıralar, soğutucular ve daha fazlasını yansıtmasını sağlayacaktır.

Elbette, tarayıcının başlatılmasına, yeni bir sekmenin açılmasına, bir dosya indirme işleminin tamamlanmasına veya diğer herhangi bir göz atma görevine tepki veren önceden tanımlanmış temalar ve etkileşimler de çözümde sunulur ve CORSAIR ekipmanı ekipten bir dizi özel efektle yanıt verir. Opera GX tasarımı – Opera GX’in tüm oyuncular için temel bir araç olmasını sağlar.

“Kabul edelim: Oynarken odaklanmanız gerekiyor, bu yüzden oyuncular RGB efektlerini daha kolay kullanmak isteyebilirler. Bir tarayıcı olarak Opera GX gerçekten gidip renkler ve animasyonlar sayesinde kurulum ışıltı yapalım onlar için mükemmel bir yerdir,”Maciej Kocemba, başkanı Opera GX .

Corsair ekipmanına sahip olan ve Opera GX’i kullananlar , zaten kullanıma hazır olduğunu ve yalnızca resmi web sitesinden indirilebilen veya bekleyen güncellemeleri kontrol ederek en son sürümü kullanmaları gerektiğini göz önünde bulundurarak yeniliğe giriş yapabilirler. onun ayarları.

Opera GX – resmi web sitesi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Kabul et Mesajları Oku