Oppo Watch Free Fiyatı ve Özellikleri

Merakla beklenen Oppo Watch Free akıllı saat, uygun fiyat etiketiyle karşımızda. Özelliklerle dolu akıllı saat, kristal netliğinde bir ekrana, avantajlı özelliklere ve son derece çekici bir dış görünüme sahip. Giyilebilir cihaz, 1.64 inç AMOLED, 2.5D kavisli ekrana sahip. Ayrıca, kullanıcının kan oksijenini ve kalp atış hızını izleme yeteneğine sahiptir. Doğru uyku raporları sağlar ve hatta kullanıcının uyurken horlamasını bile kaydeder.

 

Oppo Watch Free Teknik Özellikleri

Bağlantı için Watch Free, Bluetooth 5.0’ı destekler. Oppo, uyku, kan oksijeni ve kalp atış hızı izlemenin yanı sıra, 14 günlük pil ömrü sağlayacağını da iddia ediyor. MySmartPrice raporuna göre saat, gücünü hızlı şarj desteği sunan 230 mAh pilden alıyor . Oppo Watch Free’nin pili yalnızca beş dakikalık şarjla tüm gün dayanabilir.

Ayrıca, bir ortam ışığı sensörüne, altı eksenli bir hareket sensörüne ve 100’den fazla spor moduna sahiptir. Bu spor modlarından altısı otomatik izlemeyi destekler. Buna kürek çekme makineleri, eliptik makineler, açık havada bisiklete binme, yürüme, yüzme ve koşma dahildir. iOS 10.0 ve Android 6.0 ve üzeri sürümlerde çalışan cihazlarla uyumlu olacaktır.

Bu da yetmezmiş gibi, akıllı Saat 5ATM derecesine sahiptir. Yani 30 metre derinliğe kadar basınca dayanabiliyor. 19 mm’lik bir kayışa sahiptir ve kayışla birlikte 32,6 gram ağırlığındadır. Kayışsız 20,9 gram ağırlığındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Kabul et Mesajları Oku