PlayStation Plus Ekim Ayı oyunlarını açıklandı

0

Her ay PlayStation Plus oyuncularına farklı oyunlar hediye eden Sony , resmi blogu aracılığıyla Ekim ayı oyunlarını duyurdu.

 

Sony , Ekim ayında PlayStation Plus kullanıcıları için ücretsiz olarak sunacağı oyunları resmi olarak duyurdu . Geçtiğimiz günlerde Fransız ikinci el alışveriş sitesinde bir kullanıcı tarafından sızdırılan tüm oyunlar Ekim listesinde yer aldı.

PlayStation resmi blogunda yayınlanan listeye göre PS5 sahipleri için Hell Let Loose, PS4 kullanıcıları için Mortal Kombat X ve PGA Tour 2K21 ücretsiz olarak dağıtılacak. Sony’nin 5 Ekim’de oyunculara hediye edeceği oyunlara bir göz atalım .

Mortal Kombat X (PS4)

Warner Bros ve NetherRealm Studios ortaklığıyla geliştirilen ve 10. oyununuz olan Mortal Kombat X , 2015 yılında piyasaya sürüldü. Kombat Pack ve sonrasında birçok yeni dövüşçü tarafından desteklenen oyun, serinin tanıdık kalitesinin izlerini taşıyor. . Her karakter için iki ayrı Fatality özelliği bulunan ve seriye X-Ray özelliğini getiren oyun, türünün sevilen temsilcilerinden.

PGA Tour 2K21 (PS4)

PGA Tour 2K21 , NBA 2K serisinin yapımcısı olan 2K Games tarafından geliştirilen bir golf oyunudur . 2020 yılının son çeyreğinde piyasaya çıkan oyun, detaylı kariyer modu ve atmosferi tamamlayan güzel grafikleriyle dikkat çekiyor. Yapımcılığı serinin diğer oyunlarından ayıran bir diğer unsur ise içerdiği editör sayesinde kendi golf sahanızı tasarlayabilmeniz.

Hell Let Loose

Hell Let Loose , Ekim ayında PlayStation Plus oyun listesinde PS5 sahiplerine sunulan tek oyun … 2019 yılında yayınlanan II. 14 farklı karakter arasından seçim yapabileceğiniz yapım, farklı silah, araç ve ekipman seçenekleriyle oyuncuları karşılıyor.

Sony tarafından verilen oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz Sony için PlayStation Plus, sahipleri? Oyun listesi sizi tatmin etti mi? Görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.