Vikings: Valhalla’nın ilk fragmanı yayınlandı!

0

Bünyesinde yeni yapımları Paylaşım TUDUM event , Netflix için ilk video yayınlandı Vikingler: Valhalla .

 

Netflix’in önümüzdeki dönemde seyirciyle buluşacak yapımları TUDUM etkinliğinde gösterilmeye devam ediyor . Vikings evrenini genişletecek ve orijinal seriyi ön plana çıkaracak olan Vikings: Valhalla için ilk tanıtım videosunu yayınlandı.

2013 yılında izleyiciyle buluşan ve toplamda 93 bölüm olarak yayın hayatına devam eden Vikings’in hikayesinin anlatılacağı yapımda, Vikings yaratıcısı Michael Hirst’e senarist ve yönetici yapımcı olarak Jeb Stuart eşlik edecek.

Vikingler: Valhalla 2022’de seyirciyle buluşacak

2019 yılında çekimlerine başlanan Vikings: Valhalla , orijinal yapımdan 100 yıl sonra geçecek. 24 bölümden oluşacak ve yapımcılığını Vikings dizisinin yaratıcısı Michael Hirst’ün üstleneceği dizide en ünlü isimler olan Freydis, Harald Harada, Leif Erickson ve William I (William the Conqueror) gibi karakterler yer alacak. Tüm zamanların Vikingleri.

 

 

Önümüzdeki yıl Netflix izleyicileriyle buluşacak olan Vikings: Valhalla , kadrosunda birçok ünlü oyuncuya yer veriyor. İlk öne çıkanlar Sam Corlett, Laura Berlin, Bradley Freegard ve Frida Gustavsson… 24 bölümün aynı anda yayınlanması beklenen dizi, Vikings evrenini genişleten ilk yapım olacak. Netflix, dizinin kesin çıkış tarihini henüz izleyiciyle paylaşmadı.

Peki yayınlanan ilk tanıtım videosu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.