WhatsApp, grup görüşmelerini kolaylaştıran özelliğini tanıttı!

WhatsApp, grup görüşmelerini kolaylaştıran özelliğini tanıttı!

WhatsApp , beta güncellemesi ile kullanıcıların işini kolaylaştırdı. Grup aramaları artık daha kolay.

 

WhatsApp kısa süre önce 2.21.19.15 beta güncellemesini yayınladı. Bazı küçük iyileştirmeler getiren yenilik, grup bölümünden hızlı arama yapma imkanı sunuyor. Anlık mesajlaşma uygulaması, ekranı grup bölmesinde açtığınızda sesli ve görüntülü arama yapmak için kısayollar sunar.

WhatsApp, grup arama bölümüne kısayollar ekledi
WhatsApp grubunuzdaki kısayollar şu anda uygulamaya dahil edilmiştir. Bunları grup kartları için göremiyorsanız, bu özellik henüz sizin için mevcut değil demektir. Bu, yeni bir güncelleme için beklemeniz gerektiği anlamına gelir.

GIF düğmesinin hemen yanında, kullanıcıların videoyu sessize almasına ve videoları sessiz bir biçimde paylaşmasına olanak tanıyan bir düğme bulunur. Videonun boyutu ve uzunluğu hakkında bilgi sağlayan Video Sesi Kapat düğmesinin yanında bir kutu da vardır. WABetaInfo tarafından belirtildiği gibi, bir kullanıcı bir videoyu her düzenlediğinde, boyutu ve uzunluğu anında güncellenir.

WhatsApp Beta’ya gelen kolay grup görüşmesi seçeneği hakkında ne düşünüyorsunuz ? Fikirlerinizi yorum kısmından bize iletmeyi unutmayın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Kabul et Mesajları Oku