Whatsapp Yeni Özelliği Herkesin Dikkatini Çekti

Whatsapp yeni özelliği güncellemeyle beraber birçok kişi tarafından beğeniliyor. Geniş bir kitle tarafından kullanılan uygulamada Whatsapp yeni özelliği ayrıntılarını birkaç adımda keşfetmek mümkün… Yeni eklemeler sayesinde uygulamadan alınan keyif daha da artıyor.

Whatsapp Platformunda Geliştiriciler Devrede

Whatsapp platformuna nasıl bir yenilik geldi diyorsanız uygulama geliştiricilerinin açıklamalarını dikkate alabilirsiniz. Devrim niteliğindeki Whatsapp yeni güncelleme sayesinde yeni ve eski tüm kullanıcıların uygulamadan daha çok memnun kalacağı düşünülüyor.

Geliştiriciler tarafından uzun süredir yapılan yenilikler dikkat çekiyor. Belirli aralıklarla yapılan yeniliklerden biri de yakın dönemde gündeme geldi. Buna göre aylardır üzerinde çalışılan bir yenilik tüm Whatsapp kullanıcılarına sunulacak. Teknolojiyle yakından ilgilenenlerin bu gelişmeyi seveceği tahmin ediliyor.

Whatsapp yeni özelliği

Whatsapp Yeni Özelliği Tepkiler

Whatsapp uygulamasının gelişiminde çığır açacak bir güncelleme sohbet deneyiminde yeni bir detay barındırıyor. Mayıs ayının ilk haftasında sızdırılan bilgilerle edinilen ayrıntı, yeni özelliğin tepkiler kısmıyla ilgili olacağını belirtiyor.

Whatsapp uygulaması Mayıs 2022 döneminde güncelleme çalışmalarıyla bir kez daha yeniliği gündeme getirdi. Önceden net olmayan tepkiler özelliği bir teknoloji platformunun bilgi sızdırması ardından akıllarda netleşmeye başladı.

Whatsapp Yeni Özelliği Tepkiler

Whatsapp Emojili Tepki Görüntüleme Özelliği

Whatsapp emojili tepki görüntüleme özelliği uygulama kullanıcılarına epey kolaylık sağlayacağa benziyor. Eskiden yazılarda otomatik çıkan kısımda emojiler görünemiyordu. Ancak yapılan güncellemeyle Whatsapp yeni özellik emojiyle anında mesaj atma imkanı sunuyor. Mesajlarda yazı yerine emojileri sık kullanan kişiler için bu ekleme özelliği pratik bir çözüm sunacağa benziyor.

Kaybolan mesajlarla emojiler de kaybolurken yazılardaki gibi aynı mantık devam ediyor. Bir kişi karşı taraftan alacağı mesajlarda emojili yanıt vermek için hızlı ekrandaki otomatik görüntüleri anında aktarabilecek.

Yeni Özellikle Tepki Sayısı Gizlenebilecek

Yeni özellikle dikkat çeken başka bir özellik tepki özelliğindeki emoji sayısının gizlenebileceği… Aktarılan bilgilere göre yazıya ek olarak görüntülenen emoji görsellerinin sayısının gizlenmesi mümkün görünüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Kabul et Mesajları Oku